Lotus Girişim Hakkında

LOTUS Danışmanlık olarak amacımız, üreticilerin ve yatırım yapmak isteyen firmaların, arge ve üretim maliyetlerini aşağı çekmek, ve bu kapsamda faaliyet alanlarındaki fırsatlardan ve teşviklerden haberdar olmalarını sağlamaktır.

Ülkemizde faliyet gösteren bir çok firma, teşvik ve hibelerden haberdar olmadığı için, ya projelerinin tüm maliyetlerini kendi bütçelerinden karşılamakta - bu durumda yüksek maliyetler nedeniyle rekabet gücünü yitirmekte-, ya da projelerinden vazgeçmektedirler.

Oysa ki, Kalkınma Ajansları, KOSGEB, TÜBİTAK, Ekonomi Bakanlığı, Avrupa Birliği ve benzeri kurumlar birçok konuda destek ve hibe programları açmakta, fakat yeteri kadar başvuru olmadığı için bütçelerin büyük bir kısmını projelere aktaramadıklarını, bu konuda firmaların bilinçlenmesi gerektiğini dile getirmektedirler.

Ülkemizde bir çok firma bu teşvik ve hibe programlarından haberdar bile değil, haberi olup da bu konuda niyetlenen bir çok firma da, yanlış hazırlanan iş planları, ilgili prosedürlerin doğru takip edilmemesi gibi sebeplerden dolayı herhangi bir destek alamamaktadır.

Bir fikriniz var, işi de biliyorsunuz ve projenizi her türlü durumda hayata geçireceksiniz, ilgili hibe ve teşviklerden neden yararlanmayasınız ki. İşte tam bu noktada LOTUS, uzman kadrosu ve deneyimiyle size yardıma hazırdır.

Projenize başlamadan önce uzmanlarımıza danışarak proje aşamalarında yararlanabileceğiniz hibelerden haberdar olup başvurularda bulunabilirsiniz.

Bırakın tüm gerekli çalışmaları ve projelendirmeyi beraber yürütelim, proje hazırlama aşamasında oluşabilecek yanlışlar yüzünden projeleriniz reddedilmesin. Konusunda uzman personelimiz en doğru yaklaşımla projelerinizin gerekli hibe ve teşviklerden yararlanmasını sağlasın.

Daha detaylı bilgi almak için mesaj bırakın, projeniz emin adımlarla yol alsın, hem siz kazanın hem Türkiye kazansın.

Birlikte çalışmak dileğiyle...